Strani nogometupisao i asistenciju

Pobjeda Intera, pogodak Perišića, poraz Napolija

4. travnja 2019. - 01:22
Perišić

U susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Genou sa 4-0, a treći pogodak za "Nerazzurre" zabio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter je do slavlja predvodio povratnik u momčad Mauro Icardi koji je zadnji nastup imao sredinom veljače. Argentinski napadač je bio ponajbolji igrač utakmice upisavši pogodak i asistenciju, a izborio je i kazneni udarac zbog kojeg je Cristian Romero dobio crveni karton.

Inter je već nakon prvog poluvremena imao dva gola razlike i igrača više i već tada je bilo jasno kako će upisati pobjedu.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Roberta Gagliardinija, a na 2-0 je povisio Icardi iz jedanaesterca u 40. minuti. Kazneni udarac je skrivio Cristian Romero koji je povukao Icardija za dres i pritom zaradio iskl...

26. travanj 2024 09:49