Bašiću 90 minuta u porazu Bordeauxa, Ćaleti-Caru u pobjedi Marseilla

21. travnja 2019. - 13:26

Hrvatski veznjak Toma Bašić odigrao je svih 90 minuta za Bordeaux u 1-2 (1-1) porazu na gostovanju kod Nimesa u susretu 33. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Bordeaux je poveo preko Maje (13), ali Savanier (16-11m) je odmah potom poravnao dok je pobjedu Nimesu osigurao Ripart (63).

Bordeaux je ostao 13. sa 38 bodova, dok je Nimes deveti sa 46.

Ranije u subotu je stoper hrvatske reprezentacije Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 minuta za Marseille u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Guingampa. Marseille je poveo 2-0 golovima Luiza Gustava (4) i Ocamposa (40), domaće je u igru vratio N'Gbakoto (56), no u samoj završnici Germain (90+1) je osigurao tri boda za goste kojima su skočili na četvrto mjesto ljestvice sa 54 boda, jednim više  uz utakmicu više od petog Saint-Etiennea, a pet ...

26. travanj 2024 18:50