Strani nogomethrvati bez gola

Zanimljivo otvaranje Europa lige: visoke gostujuće pobjede Arsenala i Seville, Dudelange u golijadi svladao APOEL

19. rujna 2019. - 23:09

Nogometaši Arsenala i Seville startali su gostujućim pobjedama u Europskoj ligi, dok je Cluj iznenadio Lazio.

Arsenal je u susretu 1. kola F skupine u Frankfurtu pobijedio Eintracht sa 3-0, a golove za "topnike" zabili su Joe Willock (38), Bukayo Saka (85) i Pierre-Emerick Aubameyang (88). Domaćin je od 79. minute igrao bez isključenog Dominika Kohra.

U drugom susretu iz ove skupine Standard je pobijedio Vitoriju Guimaraes sa 2-0. Utakmicu su odlučili autogol Florenta Hanina u 66. minuti, te pogodak Paul Josea Mpokua u sudačkoj nadoknadi. Hrvatski nogometaš Duje Čop nije nastupio za Standard.

Uvjerljiva je bila i Sevilla koja je u susretu skupine A na gostovanju pobijedila Karabag sa 3-0.

Strijelci za Andalužane bili su Javier Hernandez (62), Munir (78) i Oliver Torres (85)...

26. travanj 2024 03:18