Strani nogometeuropska liga

Preokret Celtica, sjajni Arsenal, pobjede Eintrachta i Cluja

25. listopada 2019. - 01:03

U susretu 3. kola E skupine Europske lige Celtic je pobijedio Lazio sa 2-1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu, Arsenal je u susretu F skupine dva puta gubio protiv Vitorije Guimaraes, ali je na koncu pobijedio sa 3-2, dok je Eintracht u Frankfurtu pobijedio Standard sa 2-1.

Lazio je u Glasgowu u susretu koji je vodio naš Ivan Bebek, vodio 1-0 i imao zicer za 2-0, ali je na koncu ostao bez bodova.

Talijanski sastav je stigao do prednosti u 40. minuti nakon brze konte koju je pogotkom završio Manuel Lazzari. U 65. minuti gosti su imali možda i meč loptu, Correa je sam krenuo prema suparničkom golu, no pogodio je vratnicu. Tri minute kasnije izjednačio je Ryan Christie, a pobjedu domaćinu donio je Jullien pogotkom u 89. minuti.

U drugom susretu iz skupine Cluj je u Francuskoj p...

08. svibanj 2024 20:27