Strani nogometkakav šok

Zacrnilo im se pred očima: Partizan je dvije minute prije kraja imali uvjerljivu pobjedu, pa primili dva gola i ispali iz Europe

28. studenog 2019. - 22:50

Partizan je u gostima kod AZ Alkmaara u petom kolu Europske lige imao 2:0 u 88. minuti, a onda u četiri minute s igračem više primio dva gola i ispao iz ovog natjecanja.

Beogradska je momčad već u 27. minuti imala velikih 2:0. U 16. minuti zabio je Asano, a vodstvo je povećao Soumah. Činilo se da je sve riješeno kad je u 84. minuti Myron Boadu dobio drugi žuti karton, a AZ ostao s igračem manje. Međutim, uslijedile su četiri minute koje će se još danima prepričavati.

Prvo je Ferdy Druijf zabio nevjerojatan pogodak za smanjenje vodstva u 88. minuti. Lopta je letjela preko cijelog terena, sletjela u šesnaesterac Partizana gdje ju je Druijf okrznuo potiljkom i skrenuo u mrežu. Samo četiri minute poslije, u sudačkoj nadoknadi, junak utakmice ponovno je stupio na scenu, zabi...

26. travanj 2024 05:23