Strani nogometpremier league

Liverpool povećao prednost na vrhu ljestvice zahvaljujući kiksu Manchester Cityja, Redsi sada imaju 11 bodova ispred svojih pratitelja

30. studenog 2019. - 20:47

Vodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Liverpool još je povećao svoju prednost na vrhu ljestvice 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Brighton and Hove Albiona u susretu 14. kola Premier lige.

Junak pobjede "crvenih" bio je Virgil van Dijk koji je postigao oba pogotka za svoju momčad, oba glavom nakon ubacivanja Alexander-Arnolda, prvoga u 18., a drugoga u 24. minuti. Gosti su dobili nadu za povratak kada je u 76. minuti vratar domaćih Alisson isključen zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora, a iz slobodnog udarca koji je uslijedio Dunk je u 79. minuti iznenadio Adriana koji je još uvijek namještao živi zid i smanjio na 2-1. Ipak, Liverpool je i s igračem manje uspio sačuvati vodstvo.

Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Liverpool koji sada ima 40 bodova, 11 više o...

27. travanj 2024 06:43