Strani nogometiznenađenje u serie a

Juventus kiksao i prepustio vrh Interu: Sassuolo odnio veliki bod iz Torina, 'staroj dami' trebao jedanaesterac da izjednači

1. prosinca 2019. - 17:51

Nogometaši Sassuola priredili su iznenađenje u susretu 14. kola talijanskog prvenstva odigravši u Torinu 2-2 protiv prvaka Juventusa.

Bila je to odlična utakmica u kojoj su gosti pružili sjajan otpor talijanskom prvaku, čak su vodili 2-1, ali ipak nisu izdržali.

Međutim, i bod u Torinu velika je stvar. Juve je ove sezone na svom terenu nanizao devet pobjeda, a Sassuolo je prvi koji nije pognute glave napustio teren.

Bio je to i prvi remi u međusobnim susretima nakon sedam uzastopnih pobjeda torinskog sastava.

Torinska "Stara dama" je povela u 20. minuti lijepim udarcem Leonarda Bonuccija, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Jeremie Boga nakon sjajne asistencije Francesca Caputa.

Gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat, a vodeći pogodak za Sassuolo zabio je jedan od na...

26. travanj 2024 10:13