Strani nogometPremiership

Mogu do golova i bez Vardyja: 'lisice' sačuvale drugo mjesto porazivši u gostima Newcastle

1. siječnja 2020. - 20:18

Štošta je ponudio prvi dan 2020. godine u engleskoj Premier ligi. Leicester i Manchester City ostali su drugi odnosno treći na tablici, Chelsea i Tottenham zajedno su uzeli samo bod, Newcastleu su se ozlijedila četvorica igrača, tri momčadi iz opasne zone ostvarile su pobjede, a Danny Ings opet je zabio. I da, ponovno je VAR bio prilično aktivan.

Leicester se nakon dvaju uzastopnih poraza vratio pobjedama u gostima kod Newcastlea 3:0. Ovaj put junak nije bio najbolji strijelac lige Jamie Vardy koji je izostao zbog ozljede lista, već Perez i Maddison koji su pogodili u prvom poluvremenu te Choudhury tri minute prije kraja. Od 50. minute domaćin je igrao s igračem manje nakon što je zbog ozljede morao izaći Schar. U tom trenutku trener Steve Bruce više nije imao zamjenu jer je sve t...

26. travanj 2024 06:15