Gradski derbi u Sevilli završio bez pobjednika: susret su obilježila čak tri crvena kartona te osam žutih

6. studenog 2022. - 23:37

U jednom od najvećih španjolskih nogometnih derbija Real Betis i Sevilla su odigrali 1-1, a hrvatski nogometaš Ivan Rakitić je za goste odigrao cijeli susret.

Sasvim očekivano bio je to još jedan "vrući" seviljski i andalužanski derbi. Susret su obilježila čak tri crvena kartona, pri čemu dva kod domaćina, a jedan kod Seville, te osam žutih.

Prvi je "pocrvenio" gostujući branič Gonzalo Montiel koji je isključen u 38. minuti zbog oštrog prekršaja nad Alexom Morenom. Sudac Jose Sanchez je Montielu prvo pokazao žuti, ali je nakon video provjere Argentincu pokazao put u svlačionicu.

Pet minuta kasnije domaćin je poveo. Bio je to više sretni nego spretni gol Betisa. Nemanja Gudelj je pokušao ispucati loptu ispred svog gola, no pogodio je suigrača Jesusa Navasa od kojeg se ...

08. svibanj 2024 13:39