Strani nogometpremiership

Manchester City napravio još jedan korak prema obrani naslova, Perišić i Kovačić vikend proveli na klupama za pričuve

6. svibnja 2023. - 19:14

Još jedan korak prema obrani naslova prvaka Engleske u subotu su napravili nogometaši Manchester Cityja pobijedivši pred svojim navijačima Leeds United sa 2-1.

Momčad Pepa Guardiole imala je potpunu kontrolu zbivanja na terenu zahvaljujući golovima Ilkaya Gundogana u 19. i 27. minuti za 2-0, no u samo dvije minute u završnici utakmice Manchester City si je zakomplicirao situaciju.

Prvo je u 84. minuti Gundogan propustio priliku za ‘hat-trick‘ kad je pogodio vratnicu iz kaznenog udarca, da bi na drugoj strani španjolski napadač Rodrigo u 85. minuti smanjio zaostatak Leedsa. No, u preostalih 11 minuta gosti nisu uspjeli doći do izjednačujućeg pogotka koji bi im donio važan bod u borbi za opstanak.

Ovako je Manchester City (82) povećao svoju prednost na četiri boda u odnosu n...

09. svibanj 2024 14:04