Strani nogometdruštvene mreže

Modrićeva objava izazvala oduševljenje navijača i suigrača, jedan komentar rekao je sve

Piše Sport SD
18. travnja 2024. - 10:10

Nakon fantastične prve utakmice u Madridu koja je završila rezultatom 3:3, Manchester City i Real su u uzvratu na Etihadu nakon produžetaka odigrali 1:1, pa je odluka o putniku u polufinale Lige prvaka pala nakon jedanaesteraca.

Rodrygo je doveo Real u vodstvo u 12. minuti, a izjednačio je Kevin De Bruyne u 76. minuti. U produžecima nije bilo golova, a s bijele točke za Real su zabili Bellingham, Vazquez, Nacho i Rudiger, a za City Alvarez, Foden i Ederson. Kod Reala promašio je Modrić, a kod Cityja Silva i Kovačić.

Modrić se oglasio nakon utakmice na društvenim mrežama, napisao je Luka:

- Kako je velik Real Madrid i ova momčad!

U komentarima ispod objave javili su se brojni navijači, ali i suigrači poput Vazqueza, Bellinghama, Viniciusa i  Rudigera koji je zabio odlučujući jedanaesterac.