Pogledajte kako je BiH legenda, bivši igrač Barcelone i Juventusa u samo dvije minute isključen i ispao iz Lige prvaka

Piše SPORT SD
4. prosinca 2023. - 21:38

Al Sharjah iz UAE za koji igra i zvijezda iz BiH Miralem Pjanić je poražen na gostovanju u Jordanu od Al-Faisalyja s 2:1, čime su eliminirani iz azijske Lige prvaka.

Iako Al-Faisaly nije mogao proći skupinu, ovom pobjedom su pokvarili planove velikim favoritima koji su ostali na trećem mjestu.

Pjanićev Al Sharjah je poveo u 34. minuti golom Bena Larbija, da bi domaćini izjednačili u 90. minuti. Ubrzo je Al Sharjah ostao s igračem manje pa je primio još jedan gol, u 97. minuti, za potpuni preokret.

Sve ovo je očito bilo previše za već nervoznog Pjanića, koji je nakon preokreta u kratkom roku dobio dva žuta kartona pa je isključen prije vremena.

Isključenje Pjanića pogledajte OVDJE.

Pjanić i nekadašnji napadač Porta Marega svakako su bili najveće zvijezde utakmice, a rado su ih posjetili brojni jordanski navijači.

Miralem Pjanić je igrao za razne klubove u karijeri, a ističu se Lyon, Roma, Juventus i Barcelona.

27. travanj 2024 23:55