Strani nogometkonferencijska liga

Potencijalni protivnici Hajduka u play-offu odigrali tijesnu utakmicu, pobjednik će se odlučiti u uzvratu

Piše SPORT SD
10. kolovoza 2023. - 22:10

Bolji iz dva ogleda Hajduka i PAOK-a u play offu Konferencijske lige igrat će s uspješnijom momčadi iz dvomeča Rosenborga i Heartsa u kojem su u prvom susretu odigranom u Norveškoj domaćini slavili 2:1.

Momčad iz Trondheima je povela je preko Danca Emila Frederiksena u 15. minuti, a vodstvo je poduplao Kanađanin Jayden Nelson u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Za oba pogotka asistirao je Sverre Halseth Nypan. U 79. minuti smanjio je Lawrence Shankland.

Uzvrat se u četvrtak 17. kolovoza igra u Edinburghu. U play offu u kojem je ulog plasman u grupnu fazu natjecanja prvi susret igra se u Norveškoj ili Škotskoj 24. kolovoza, a uzvrat je na rasporedu tjedan dana kasnije u Splitu ili Solunu.

03. svibanj 2024 22:02