Strani nogometcity izborio finale

Scena koja najbolje opisuje Modrićevu nemoć: pogledajte kako ga je Grealish ‘ponizio‘ sinoć na Etihadu

Piše Sport SD
18. svibnja 2023. - 09:17

Manchester City nadigrao je Real Madrid u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka i zasluženo slavio rezultatom 4:0. City u finalu Lige prvaka igra protiv milanskog Intera u Istanbulu 10 lipnja.

Od samog početka City je potpuno zavladao travnjakom na Etihadu, u prvih dvadesetak minuta posjed lopte je bio 80 posto na strani domaćina, a ujedno je svaki napad Cityja, a oni su bili učestali, bio velika napast za Madriđane.

Luka Modrić bio je u udarnoj momčadi Reala, ali je i prvi zamijenjen, u 63. minuti. Nemoćan je bio Real protiv Cityja, a ni Modrić se nije proslavio na ovoj utakmici.

S druge strane nogometaš Manchester Cityja Jack Grealish odigrao je vrlo dobru utakmicu, a u jednom trenutku je i ‘ponizio‘ kapetana hrvatske nogometne reprezentacije. Modrić je krenuo na Grealisha koji mu je gurnuo loptu kroz noge, nakon čega ga je Luka zaustavio grubim prekršajem.