Strani nogometkao nekada

Urugvajski napadač u tri susreta zabio već pet golova, Gremio je njegovim pogocima ubilježio važne pobjede

26. siječnja 2023. - 17:39

Luis Suarez, 35-godišnji urugvajski nogometaš, nastavlja s pogocima u svom novom klubu, brazilskom Gremiju, gdje je u tri nastupa postigao pet pogodaka.

U utakmici drugog kola regionalne Gaucho 1 lige njegov je Gremio, na domaćem terenu, svladao Brasil de Pelotas s 1-0. Jedini pogodak postigao je upravo Suarez u 90. minuti. Leđima okrenut je izvrtio polovicu suparničke obrane te pod gredu zabio za veliko slavlje na stadionu.

Prije toga, u prvom kolu Gaucho 1 lige, njegova je momčad pobijedila u gostima Caxias 2-1, a i tada je Suarez postigao pobjednički pogodak u 76. minuti.

Na premijeri je, pak, postigao ‘hat-trick‘. U dvoboju Superkupa Recope Gaucho njegov je Gremio svladao Sao Luiz 4-1, a Suarez je postigao tri pogotka u prvom poluvremenu, od čega je jedan bio lijepi volej udarac...

26. travanj 2024 21:57