Strani nogometluda utakmica

West Bromwich Albion senzacionalno razbio Chealsea u Londonu

3. travnja 2021. - 16:20

U prvoj utakmici 30. kola engleskog nogometnog prvenstva pretposljednji West Bromwich Albion senzacionalno je kao gost svladao četvrti Chelsea sa 5-2 (2-1).

Chelsea je poveo golom Pulišića (27) koji je najbolje reagirao na odbijenu loptu nakon slobodnog udarca Marcosa Alonsa, no samo dvije minute potom dogodio se možda i ključni trenutak utakmice. Iskusni Thiago Silva neoprezno je s dvije noge startao na Yokuslua i to nakon što je igrač gostiju uputio krajnje neopasan udarac prema domaćim vratima, a glavni je sudac Coote opravdano pokazao drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton domaćem stoperu.

Preokret se dogodio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Matheus Pereira (45+2, 45+4) doveo WBA u goste da bi u nastavku Robinson (63) i Diagne (68) povisili na 4-1. Mo...

28. travanj 2024 00:01