Svjetski kup: Hrvatska bolja od Srbije

27. srpnja 2010. - 21:51

Hrvatska je na startu Svjetskog kupa u Oradei prekinula niz od tri uzastopna poraza od Srbije u službenim natjecanjima, te aktualnog svjetskog prvaka i pobjednika Svjetske lige spustila na zemlju pobjedom 10:8.

Ponovno je Hrvatska vrlo dobro otvorila utakmicu. Baš kao u oba ogleda sa Srbima nedavno u Nišu na završnici Svjetske lige. Međutim, za razliku od te dvije utakmice, kada su u nastavku utakmice naši pali i dozvolili Srbima preokret, to se danas u Rumunjskoj nije dogodilo.

Što više, niti jednom izabranici Ratka Rudića nisu dozvolili Srbiji vodstvo, a kad su ga uspjeli očuvati i u trećoj četvrtini (kraj 6:5), u posljednjoj su suparnika, koji je stigao po sedmi put uzastopno anulirao prednost naših (7:7), 'nagazili' s tri pogotka u nizu (Joković, Bošković iz peterca pa Sukno, k...

26. travanj 2024 21:46