Jug neokrznuto prošao na gostovanju kod Mornara

5. studenog 2008. - 23:13

Jug Croatia osiguranje neokrznuto je prošlo gostovanje na Poljudu. Domaći Mornar Brodospas dobro se nosio s jačim Dubrovčanima u prve dvije četvrtine, kada je prednost gostiju iznosila jedan, odnosno dva pogotka. Nakon 1:1 u prvoj četvrtini, Jug CO je prvi put do dva razlike došao u 10. minuti, nakon što su golove postigli Andro Bušlje i Ivan Sukno.

Splićani više nisu uspjeli izjednačiti, ali su dugo prijetili, došavši tri puta na samo gol zaostatka. Zadnji put to im je uspjelo minutu prije kraja druge četvrtine, kada je Dino Krnić postigao svoj drugi pogodak, smanjivši s igračem više na 4:5.

Domaći vratar Ivo Brzica odlično je branio, skupivši na kraju 13 obrana, a centri Mornara BS Jure Marelja i Ante Ćorušić izborili su brojna isključenja (ukupno deset), ali Sp...

26. travanj 2024 22:00