Euroliga: Jugaši iz Beograda nose dva gola nade

9. travnja 2009. - 20:58

Jači od svih - naslov je u Kuriru, srpskim dnevnim novinama jutro nakon prve utakmice četvrtfinala vaterpolske Eurolige u kojoj je beogradski Partizan na Banjici pobijedio Jugaše 11:9.

Domaći su, piše, ostvarili važnu pobjedu iako su gosti imali 'veliku pomoć sudaca, koji su im bili naklonjeni na početku utakmice’.

Slovenac Margeta i Mađar Kiszelly čudnim su dlukama, pogotovo u prve dvije četvrtine, poprilično iznervirali Partizana. U prilog tome, navodi se u izvještaju u Blicu, najčitanijim dnevnim novinama u Srbiji, čak osam isključenja igrača Partizana u prvih 16 minuta, i dva peterca za Hrvate, više nego prestrogo dosuđena.

I novinar Pressa, još jednih dnevnih novina u Srbiji, je u izvještaju spomenuo suce, ali nije za razliku od ostalih napisao kako su sudili za J...

26. travanj 2024 16:46