OstaloDuplo bolji

'Gospari' očitali domaćinu lekciju: na poluvremenu utakmice bilo je nestvarnih 9:1 za Jug

19. prosinca 2018. - 22:09
RECCO_JUG_2016_-_04

Očitali su Jugaši lekciju WASPO Hannoveru u njegovom domu. Uništili su domaćina završnog turnira najboljih osam, i to su bili sjajni pogotovo u drugih osam minuta koje su riješili u svoju korist sa čak 7:0 nakon čega su imali osam pogodaka viška (9:1)! Već tada je bilo jasno kako je momčad trenera Vjeka Kobešćaka posao u 2018. godini u skupini 'B' europske Lige prvaka odradila za čistu peticu. U novu, 2019. godinu, ulazi sa svih 15 bodova i s prvog mjesta.

Poveo je domaćin: Rus Daniil Merkulov je isključen, a Talijan Alex Giorgetti pogodio. Izjednačio je gost na isti način: Marin Ban je isključen, a Maro Joković pogodio. Potom domaćin nije iskoristio igrača više: Luka Lončar je isključen, a Toni Popadić upisao dvije obrane u tom napadu domaćina s igračem više. Jug je prvi p...

26. travanj 2024 05:27