SP vaterpolo: Hrvatska u polufinalu na Srbiju

28. srpnja 2009. - 20:20

Hrvatska je u polufinalu. Odradila je posao u četvrtfinalu protiv Rumunja, a za ulazak u finale, kao i prije dvije godine na SP-u u Australiji, prepreka se zove Srbija. 'Tamo dole' je bilo 11:7, u jednom trenutku 8:2, za naše.
Još jedna, samo još jedna – povikali su naši navijači na tribinama Foro Italica.

O pobjedi je riječ. Još jedna donosi medalju, novi uspon na pobjedničko postolje.

Srbi su prvi izborili polufinale, a koju minutu nakon uspjeha protiv Mađara pričali su o Hrvatskoj iako aktualni svjetski prvaci protiv Rumunja još tada nisu stigli ni na zagrijavanje.

Nisu pogriješili. Hrvatska je odradila utakmicu, bez velikog tempa, bez većih problema, potvrdila razliku u kvaliteti. Josip Pavić, naš vratar, je primio samo jedan pogodak do pred kraj treće četvrtine. Naši su ...

26. travanj 2024 12:33