Ostalojug u derbiju kolu u gružu dočekoje europskog prvaka, primorca iz kotora (18.00 sati)

Jadranska liga: Dubrovčani snivaju osvetu

5. prosinca 2009. - 11:18

Bez poraza smo osvojili domaće prvenstvo i kup, osvojili regionalnu ligu, najjaču svjetsku ligu. O našoj snazi dovoljno govori kako smo bili treći u Europi, a to smo proglasili neuspjehom – kazao je Elvis Fatović.

Rekao je to jugov trener prije nekoliko dana na skupštini kluba, a taj naslov, kojeg su Jugaši priželjkivali, a bez kojeg su ostali, i zbog kojeg slavlje u Gružu nije bilo potpuno, je iz Rijeke, gdje je održan posljednji Final four Eurolige, prošao u svibnju ove godine magistralom iznad Dubrovnika. Bio je u autobusu s igračima Primorca, koji su se vraćali u Kotor.

Sad aktualni europski prvak, prvi crnogorski sastav s međunarodnim trofejom, stiže prvi put ove sezone u Gruž (suparnik je Jugašima i u skupini Euroliga, i to već u 2. kolu u srijedu, 16. prosinca – op.a...

26. travanj 2024 05:06