Zagreb se porazom vjerojatno oprostio od Eurolige

14. prosinca 2011. - 23:46

Košarkaši Zagreba upisali su sedmi poraz u pretposljednjem kolu Eurolige. U Areni je španjolska Unicaja slavila s 82-67.

Zagrebu je pobjeda trebala kako bi ostao u igri za Top 16 Eurolige, ali ona se nije dogodila. Prva četvrtina je obećavala, ''zagrebaši'' su prvu dionicu dobili s 22-20, ali su se nakon toga u potpunosti raspali. Unicaja je drugu četvrtinu dobila s 25-17, treću s 20-13 i u posljednju dionicu se ušlo s velikih 13 koševa razlike.Unicaja je rezultat do kraja utakmice samo održavala i na kraju slavila s uvjerljivih 15 razlike.

Ovom pobjedom Unicaja je prekinula niz od četiri poraza u Euroligi, te je ujedno došla na rub plasmana u Top 16. Zagreb je ovim porazom praktički ispao iz natjecanja u Euroligi s obzirom da ima katastrofalnu koš razliku (-138) koja se u sluč...

02. svibanj 2024 15:49